Wiśniewski

Klepki podłogowe Wiśniewski są dostpne w naszym salonie podłóg drewnianych i paneli na zamówienie

Wiśniewski – najwyższa jakość wykonania

Firma Producent Parkietu Kazimierz Wiśniewski specjalizuje się w produkcji litego parkietu i desek podłogowych od 1984r. Dzięki stałej modernizacji i inwestycjom jesteśmy jednym z najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych zakładów w naszym kraju, o czym świadczy nagroda Mecum Tutissimus Ibis przyznana przez Państwową Inspekcję Pracy oraz wpis na Złotą Listę Pracodawców.

Priorytetem firmy jest m.in. dostarczanie produktów najwyższej jakości, jak również dostosowanie oferty do potrzeb każdego klienta. W tym celu poszerzyliśmy naszą ofertę o gotowe podłogi lakierowane lub olejowane. Są one połączeniem tradycji z nowoczesnością. Parkiety Wiśniewski są wykonane w 100% z litego drewna o wykończonej powierzchni, co znacznie zmniejsza koszty montażu i skraca jego czas.

Przy wyborze środków do wykańczania powierzchni kierowaliśmy się tym, czy są one przyjazne dla środowiska i użytkowników, czy posiadają właściwości innowacyjne, a jednocześnie są trwałe i odporne. Stosowane przez nas olejowoski są w 100% naturalne i przyjazne dziecku, gdyż spełniają normy bezpieczeństwa zabawek, nie tracąc przy tym odporności na wiele substancji. Natomiast innowacyjne lakiery UV posiadają właściwości antystatyczne, ograniczając do minimum osiadanie kurzu, brudu lub pyłu, co z pewnością zostanie docenione przez alergików. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Podłogi Wiśniewski cechują się bardzo starannym wykończeniem,  pokryte są wysokiej jakości holenderskimi olejami Overmat. Do wyboru dla Klientów są podłogi szlifowane lub szczotkowane. Wszystkie deski są postarzane, a w zależności od gradacji drewna mamy spokojne deski Natur jak i bardzo żywe, sękate podłogi Rustykalne.

wiśniewskiOferujemy Państwu profesjonalny montaż podłóg drewnianych firmy Wiśniewski, jesteśmy Autoryzowanym Punktem Sprzedaży, posiadamy wieloletnie doświadczenie przy układaniu desek litych wykończonych jak i gotowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w naszym nowo otwartym salonie w Łodzi, przy ul. Inflanckiej 72. Profesjonalna obsługa gwarantuje Państwu idealny wybór podłogi, a profesjonalny montaż pozwoli cieszyć się podłogami przez wiele lat.

PODŁOGI DREWNIANE WIŚNIEWSKI – ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO NASZEGO SALONU! INFLANCKA 72

Share This