Panmar – Tradycja, komfort i wytrzymałość

PANMAR to polski producent litych desek dębowych postarzanych pokrytych najwyższej jakości olejo-woskiem Osmo.

PANMAR WOOD jest jednym z najstraszych producentów litych podłóg dębowych, które sa wykonane z wysokiej jakości produktów naturalnych w pełni ekologicznych i przyjaznych środowisku.

Deska PANMAR WOOD jest naturalnym produktem ekologicznym bardzo wysokiej jakości w 100% wykonanym z drewna litego o wysokiej odporności użytkowej. Poza walorami estetycznymi deska jest tez dobrym izolatorem termicznym , akustycznym oraz wpływa korzystnie na regulacje mikroklimatu w pomieszczeniu. Deska PANMAR jest produktem trwałym i może być wielokrotnie odnawiana.

Dąb Anet to rustykalna deska, która swoja niezwykłą barwę osiąga poprzez zmiksowanie kilku kolorowych olejów. Ciemny kolor podkreślony wyczuwalną strukturą i zaszpachlowanymi sękami

Dąb Classic to najlepszy sort drewna, występują jedynie sęki szpilkowe. kolorystyka jest jednolita, układ słojów spójny.

Dąb Natur to naturalna deska dębowa pokryta olejem, sporadycznie występująca biel powoduje, że deska ma lekko zróżnicowaną kolorystykę.

Dąb Panila to deska wykończona olejem w kolorze coniaku, szczególny wygląd nadaje jej zróżnicowana kolorystyka, biel oraz duże sęki.

Dąb Escarcha to naturalna deska wykończona białym olejem. Występują drobne sęki i sporadycznie biel na krawędziach. Szczotkowanie podkreśla efekt „ługowanej” powierzchni.

Dąb Rustic to deska o znacznie zróżnicowanej kolorystyce, dużych sękach, z wieloma przebarwieniami i występującą dość często w klasie rustic bielą.

Panmar - podłogi drewniane

Panmar

Dąb Cheverny to deska dębowa wykończona olejem w kolorze lapacho, mocno zróżnicowana z podkreśloną dość mocno strukturą. Posiada duże szpachlowane sęki i występującą gdzieniegdzie biel.

Dąb Menars jest to deska przypominająca swym wyglądem deskę rustykalną, z jedyną różnicą, iż Menars wykończony jest ciepłym, olejem w kolorze miodowym.

Dąb Angers to bardzo zróżnicowana kolorystycznie, ręcznie heblowana, postarzana deska w klasie Character. Oprócz dużych sęków występują rdzeń i zakorek tak dominujące przy tej klasie drewna dębowego.

Dąb Saumur to zróżnicowana kolorystycznie, ręcznie heblowana, zawierająca dużo sęków deska wykończona olejem w kolorze antycznym.

Te oraz wiele innych desek możecie zobaczyć Państwo w naszym salonie. Zapraszamy serdecznie

DOSTĘPNA KOLORYSTYKA

CERTYFIKATY

loga

Share This