Podłogi z litego drewna

Poniżej znajdziecie Państwo skróconą ofertę dostępnych u nas podłóg z litego drewna. Po kliknięciu na logo lub zdjęcie przejdziecie Państwo do strony z bardziej szczegółowymi informacjami.

Deski lite:

Panmar

Wiśniewski Parkiety

deski lite

Deski lite to przede wszystkim szlachetne, postarzane podłogi dębowe, wykończone olejo-woskiem. Długie i szerokie deski lite tworzą niepowtarzalny wygląd w dworkach, domkach jaki i nowoczesnych wnętrzach. Dąb jako materiał podłogowy pozwala na wielorakie wykończenie powierzchniowe. Deski możemy ryflować, heblować, szczotkować, barwić, a także poddawać obróbce termicznej. Stabilność wymiarowa podłóg litych dębowych w naszych warunkach klimatycznych pozwala na układanie tego typu podłóg w praktycznie każdym pomieszczeniu, poza oczywiście pomieszczeniami mokrymi (sauna, łazienka). Budowa lita nie pozwala również na zastosowanie tych podłóg na ogrzewanie podłogowe.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych olejo-wosków, składających się tylko i wyłącznie z naturalnych składników pochodzenia roślinnego, odświeżanie podłóg litych jest banalnie proste. Przy naprawie punktowej nie ma konieczności odnawiania całej powierzchni podłogi, tylko poszczególnych jej części. Znacznie ułatwia nam to odnawianie podłóg w miejscach najbardziej narażonych na zużycie.

Dostępne u nas deski lite produkowane są przez uznanych producentów Polskich i europejskich. Najlepsze zakłady produkcyjne używające nowoczesne wykrawarki potrafią stworzyć podłogę stabilną bez odstępstw od norm wymiarowych. Produkty marketowe i podłogi lite bez atestów potrafią swoim wyglądem zepsuć nawet najpiękniejsze wnętrze. W naszym salonie staramy się promować tylko sprawdzonych i zaufanych dostawców.

Poniżej znajdziecie Państwo odnośniki do kilku producentów podłóg litych. Szczególną uwagę proszę zwrócić na polskich producentów firmy Panmar Wood i Wiśniewski Parkiety. Wieloletnie doświadczenie i brak jakichkolwiek zastrzeżeń Klientów co do jakości i wyglądu, spowodowało, że mamy pełne zaufanie do wyrobów tych producentów. Co tym bardziej cieszy nas ze względu na rodzime pochodzenie. Znajdująca się tylko w Polsce fabryki, z roku na rok oferują coraz to bardziej zaawansowane technologicznie deski, nie mówiąc już o niepowtarzalnym i szlachetnym wyglądzie swoich produktów.

Podsumowując, deski lite to optymalny wybór dla osób szukających podłóg żywych, rustykalnych, z dużą ilością słojów i sęków oraz Klientów świadomych odpowiedzialności za zakupioną podłogę drewnianą (konieczność odświeżania powierzchni). W zamian, deski lite odmienią Państwa wnętrze w sposób unikalny.

Share This