Panele laminowane - panele podłogowe

Poniżej znajdziecie Państwo skróconą ofertę dostępnych u nas paneli laminowanych. Po kliknięciu na logo lub zdjęcie przejdziecie Państwo do strony z bardziej szczegółowymi informacjami.

Balterio

Meister

Panele laminowane

Panele laminowane to idealne rozwiązanie dla Klientów ceniących sobie wygodę i perfekcyjne wykonanie. Odwzorowanie rysunku drewna powoduje, iż czujemy pod stopami naturalne drewno. Panele laminowane z v-fugą dodatkowo utwierdzają nas w przekonaniu, że to co wytworzyła wyobraźnia projektantów przewyższa czasami samą naturę. Co roku pojawiają się nowe rozwiązania, które zaskakują innowacyjnością.

panele laminowane

Panele mają ogromną zaletę, są bardzo odporne na użytkowanie. Zadrapania, wgniecenia, plamy, zmiana koloru podłodze laminowanej nie są straszne. Również ogrzewanie podłogowe nie przeszkadza w instalacji paneli. W tym przypadku oprócz samej podłogi bardzo ważnym elementem jest podkład. Specjalistyczne podkłady oprócz przepuszczania ciepła świetnie wyciszają panele. Bardzo ważnym elementem, na który warto zwrócić uwagę przed zakupem, jest nie klasa ścieralności, nie grubość paneli, a gęstość płyty, która stanowi rdzeń podłogi laminowanej.

W naszej ofercie, posiadamy panele, które są zbudowane na płytach o gęstości nawet 0 15% większej niż panele dostępne w sieciach sprzedaży marketowej. Kolejnym ważnym czynnikiem, na który musimy zwrócić uwagę jest zabezpieczenie krawędzi. Impregnacja brzegów paneli niesie za sobą większe zabezpieczenie przed zawilgoceniem. Wpływ na użytkowanie mają również zamki do bezklejowego łączenia paneli. Tylko producenci stowarzyszeni w Europejskiej Organizacji Producentów posiadają licencje na najlepsze połączenia między panelami.

Spośród 18 producentów, którzy produkują panele w Europie, kilku wyróżnia się zdecydowanie lepszymi parametrami niż pozostali. Dane techniczne pokazują dobitnie, co oferują nam poszczególne marki podłóg laminowanych. Staraliśmy się, aby produkty dostępne w naszym salonie, były produktami sprawdzonymi przez naszych montażystów, a także przez naszych doświadczonych handlowców. Żadne oferowane przez nas panele laminowane, nie są produkowane poza Europą, dodatkowo spełniają najsurowsze normy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą paneli laminowanych, doradzimy Państwu jakie podłogi wybrać, aby być w pełni zadowolonym z użytkowania i wyglądu. Podpowiemy jak zainstalować podłogi na ogrzewaniu podłogowym, jak wyciszyć stukające panele i jak dbać o ułożone podłogi aby służyły nam długie lata.

Quickstep

Alloc

Share This