Mardom Decor- dostępne w naszył Łódzkim salonie na zamówienie

Listwy ozdobne, które nadadzą Twojemu mieszkaniu indywidualny charakter

Listwy ozdobne – sztukateria wewnętrzna poliuretanowa

Na przestrzeni ostatnich kilku lat obserwujemy odradzające się zdobnicze tendencje w architekturze. Zainspirowało nas to do przedstawienia Państwu produktu, który łączy w sobie bogatą tradycję sztukateryjną z wymaganiami, jakie stawiają nowe technologie w budownictwie. Dziś sztukateria ma dawać ludziom wrażliwym na piękno komfort życia w atrakcyjnym otoczeniu. Państwa domy, choć czasami proste w formie, poprzez odpowiednie elementy sztukaterii zewnętrznej elewacyjnej zdobywają postać eleganckich budynków.

Sztukateria wewnętrzna (listwy ozdobne) to takie elementy jak: listwy, cokoły, profile, plafony, obramowania, fasety, ekrany i narożniki, portale, płaskorzeźby, nisze, konsole, wsporniki, zworniki, kolumny architektoniczne, półkolumny, bazy i głowice kolumn, gzymsy, listwy gładkie, listwy w ornamenty, gzymsy gładkie, gzymsy w ornamenty, fasety gładkie, fasety w ornamenty, elementy ozdobne, trzony kolumnowe, zwieńczenia nad okna i drzwi, rozety, rozety gładkie, rozety w ornamenty, zdobienia okien i drzwi, medaliony, listwy ornamentowane, gzymsy ornamentowane, fasety ornamentowane, głowice kolumn zdobione w ornamenty, ornamenty, łuki, ramy, wnęki, półki, ozdoby sufitowe i ścienne zdobione w ornamenty, kasetony, listwy przypodłogowe, profile ścienne i przysufitowe, profile podłogowe, systemy naścienne i inne elementy sztukaterii wewnętrznej – poliuretanowej.

Sztukateria wewnętrzna poliuretanowa, występuje w odcinkach 2mb. Listwy ozdobne to jeden z najważniejszych detali w naszym mieszkaniu

listwy ozdobne

listwy ozdobne

Listwy ozdobne Origami to kolekcja zaprojektowana z najwyższą dbałością zarówno o walory estetyczne, jak i funkcjonalne. Seria zawiera cztery produkty, z których każdy został dopracowany do perfekcji. Listwa podłogowa, ścienna, sufitowa i rozeta, pomimo oryginalnego designu, doskonale dopasowują się do wnętrz o różnym charakterze, dając szerokie i nieograniczone możliwości aranżacyjne. Kreatywny wygląd wszystkich elementów kolekcji w połączeniu z funkcjonalnością i najwyższą jakością tworzy produkt idealny. Zastosowanie przez firmę Mardom Decor odpowiedniego tworzywa, cechującego się wysoką odpornością i trwałością, umożliwia zachowanie walorów użytkowych i wizualnych listew przez wiele lat. Dodatkowo listwa sufitowa Origami otrzymała nagrodę konsumentów w prestiżowym konkursie Dobry Design 2015 oraz Diament Designu 2016 w kategorii ‚Potencjał rynkowy’.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą listew ozdobnych w naszym salonie.

Share This