Nasza oferta

W naszej ofercie znajdziecie Państwo Zarówno podłogi z litego drewna, jak i podłogi laminowane (zwane też panelami), podłogi winylowe, podłogi drewniane warstwowe oraz listwy wykończeniowe - sztukaterię. Aby poznać szczegóły prosimy kliknąć wybrany dział.

Nasza oferta z podziałem na rodzaj podłogi

Lite drewno

Podłogi laminowane

Podłogi warstwowe

Podłogi Winylowe

Listwy wykończeniowe

Nasza oferta obejmuje wiele rodzajów podłóg. Dokładamy wszelkich starań, abyśmy doborem podłogi wpasowali się w oczekiwania naszych Klientów. Nie nastawiamy się tylko na sprzedaż produktu, jesteśmy świadomi, że zwykłe doradztwo w wielu przypadkach nie wystarczy, żeby nasi Klienci byli zadowoleni z zakupu. Dlatego też, przede wszystkim słuchamy potrzeb i oczekiwań, bo to właśnie oczekiwania Klientów najtrudniej jest zaspokoić. Każdy zadowolony Klient to dla nas prawdziwa nagroda za pracę. Nasza oferta jest bardzo szeroka, jednak polecamy tylko i wyłącznie sprawdzonych producentów, nie doradzamy zakupów podłóg, które naszym zdaniem nie zdadzą egzaminu u Państwa w domu.

Zaufanie to bardzo ważny czynnik skłaniający do zakupu. Staramy się, aby nasza oferta i profesjonalne podejście do samej sprzedaży, w połączeniu z miłą atmosferą stworzyły idealne warunki do nabycia wymarzonej podłogi. To nie my użytkujemy podłogi, które sprzedajemy, tylko nasi Klienci. Dobranie odpowiedniej warstwy wierzchniej (lakier, olej) zaoszczędzi niepotrzebnych komplikacji w przyszłości. Także wybór konstrukcji podłogi (lita, warstwowa, winylowa) jest bardzo istotny i wpływa w znacznym stopniu na żywotność materiału.

Podłogi drewniane cechują się szlachetnym wyglądem, niepowtarzalnym wzorem, ukształtowaną przez naturę strukturą. Mogą być wykończone lakierem lub naturalnym olejo-woskiem, pokryte bejcą lub poddane obróbce termicznej, szczotkowane, heblowane, z nieregularną fazą. I każda deska jest jedyna w swoim rodzaju.

Panele laminowane to przede wszystkim duża odporność na ścieranie, wygląd przypominający podłogi naturalne i łatwa pielęgnacja. Również struktura autentyczna w połączeniu z fazowanymi krawędziami powoduje, że bardzo trudno odróżnić panele od naturalnego drewna. Dobór odpowiedniej klasy użyteczności to podstawa.

Podłogi winylowe to świetna opcja dla Klientów, którzy mają ogrzewanie podłogowe i niekoniecznie kochają podłogi drewniane czy laminaty. Przyklejona podłoga winylowa jest bardzo cicha, stabilna i przede wszystkim odporna na wilgoć. Kuchnie, przedpokoje czy łazienki już nie stanowią problemu.

Proszę pamiętać, że jesteśmy tu dla Państwa i pomożemy wybrać idealną podłogę. Zapraszamy

nasza oferta

Share This