Montaż?

Przedpokój, kuchnia,hol a może łazienka?

Do tego ogrzewanie podłogowe?

Dobrze trafiłeś!

Dla nas nie ma żadnych ograniczeń!

Firma Strefa Podłogi oferuje swoim Klientom montaż  podłóg drewnianych, paneli podłogowych i podłóg winylowych. Nasze prace wykonujemy na terenie całej Polski.

Kupując podłogę w naszym sklepie otrzymacie Państwo możliwość skorzystania z profesjonalnego montażu na preferencyjnych warunkach. Po zamontowaniu podłogi dostaniecie Państwo wskazówki jak należycie użytkować i pielęgnować Wasze podłogi, tak aby służyły Państwu jak najdłużej.

Ekipy montażowe posiadają wieloletnie doświadczenie w układaniu podłóg twardych, poparte licznymi certyfikatami i nagrodami w dziedzinie parkieciarstwa.

– wykonywanie wylewek

– montaż płyt OSB

– przygotowanie podłoża

– montaż paneli laminowanych

– montaż podłóg drewnianych i winylowych

– montaż desek podłogowych surowych i gotowych

– cyklinowanie i układanie parkietu

– olejowanie, lakierowanie i impregnowanie podłóg drewnianych

– montaż listew przypodłogowych i progowych

– dylatacja korkowa

– pielęgnacja podłogi po ułożeniu

– montaż sztukaterii

Aby sprostać zadaniu jakim jest indywidualne dobranie podłogi dla każdego Klienta, przed zakupem nasi montażyści dokonują oględzin posadzki i wszelkich pomiarów niezbędnych do określenia jaka podłoga będzie dla Państwa idealna. Pomiary wykonywane są bezpłatnie*.

Przy zakupie materiałów podpisywana jest umowa o wykonanie robót parkieciarskich, w której zawarte są wszystkie koszty i materiały potrzebne do zakończenia inwestycji. Za ilość zakupionego materiału odpowiadają nasi montażyści.

Koniec z pozostałościami po nieudanych zakupach.

*szczegóły w salonie

Kupując podłogi z montażem Nasi Klienci są rozliczani za usługę na preferencyjnych warunkach. Podłogi drewniane układamy w systemie pływającym lub jako klejone do podłoża, podłogi winylowe w zależności od rodzaju płytek PVC, natomiast panele laminowane tylko w systemie pływającym. Zakładamy również listwy MDF, drewniane, a także listwy sztukateryjne wraz z pomalowaniem listwy.

Cena usług uzależniona jest od rodzaju i formatu materiału. Skorzystaj z opcji zakupu z montażem i zaoszczędź 15% VAT-u !!!

Przy wybraniu opcji zakupu z montażem na cały materiał Vat 8%*

*szczegóły w salonie

Share This