Kaczkan

Firma „KACZKAN” jest producentem wysokiej jakości podłóg drewnianych, w tym parkietów gotowych warstwowych i litych, parkietu dwuwarstwowego oraz deski podłogowej.

Firma w kilku ostatnich latach znacznie zwiększyła swoją atrakcyjność poprzez wdrażanie innowacyjnych technologii, co bezpośrednio przekłada się na jakość wyrobów pod względem technicznym oraz estetycznym. Wspomniane przedsięwzięcia pozwoliły na wprowadzenie nowoczesnych podłóg drewnianych, które łączą w sobie trwałość i naturalność oraz łatwość i szybkość montażu bez dodatkowych zabiegów wykończeniowych. Skutkiem tych działań jest bardzo bogata oferta firmy. Klient ma do wyboru kilka serii produktów: klepki parkietowe, deski podłogowe oraz nowoczesne parkiety dwuwarstwowe. W przypadku nowoczesnych podłóg klient ma możliwość stworzenie indywidualnego produktu pod względem wymiaru, koloru, struktury, fazowania, gatunku drewna oraz klasy. Znaczącym atutem firmy jest jej 30-letnie doświadczenie oraz umiejętność wychodzenia naprzeciw potrzebom klientów, poprzedzone długookresowymi obserwacjami oraz analizami branży drzewnej na całym świecie.

Innowacyjny park maszynowy stawia nas w gronie prężnie rozwijających się firm, czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia. Naszym głównym celem jest sprzedaż produktów o najwyższej jakości i estetyce, dlatego też nasza oferta jest bezustannie rozszerzana o nowe produkty. Nasze podłogi trafiają do klientów z całej Europy.

Share This