Co można o nas napisać?

Podłogi to nasza pasja, możemy o nich rozmawiać w nieskończoność i zawsze pomożemy dobrać odpowiednią podłogę

Historia

historia

Historia naszej działalności to ponad 13 lat doświadczenia w branży podłóg i pomimo upływających lat ciągle podchodzimy do pracy z pasją i zaangażowaniem. Podłogi znamy od podszewki a jednak nie spoczywamy na laurach, nieustannie się dokształcamy i jesteśmy otwarci na wszelkie nowinki i innowacje na rynku podłóg. Dopóki nie sprawdzimy nowego produktu „na sobie” nie będziemy mogli z czystym sumieniem polecić go Państwu. Dlatego też polecamy produkty, które tak jak i my w branży podłóg są sprawdzone 🙂

Jesteśmy przedstawicielem światowej klasy producentów podłóg drewnianych, laminowanych i winylowych.

W naszej ofercie znajdują się tylko najwyższej jakości produkty, sprawdzonych i znanych marek. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży podłóg drewnianych, laminowanych i warstwowych. Dzięki temu możemy Państwu z czystym sumieniem doradzić i dobrać najodpowiedniejszą do Państwa potrzeb podłogę. Mamy doświadczenie w wybieraniu odpowiednich materiałów do ogrzewania podłogowego,  jak również do różnych warunków mieszkaniowych.

Różne gatunki drewna mają inne parametry odporności na ścieranie,  rozszerzalności pod wpływem zmian temperatury i każdy z gatunków inaczej reaguje na zmiany klimatyczne pomieszczenia. Nasze doświadczenie i wiedza w tej dziedzinie z pewnością ułatwią Państwu znalezienie optymalnego rozwiązania dla Państwa domu.

Musimy pamiętać, że drewniana podłoga to nie tylko styl, jakość i elegancja, które nigdy nie wychodzą z mody – ale również komfort użytkowania i ekologiczny, naturalny materiał, który nie pozostaje bez wpływu na nasze zdrowie, zwłaszcza w kontekście wieloletniego użytkowania.

Zapraszamy do naszego salonu mieszczącego się w Łodzi przy ul. Inflanckiej 72. Twoja Strefa Wnętrz jest Twoja nie tylko z nazwy. Robiąc tutaj zakupy poczujesz się jak we własnym domu. Poczęstujemy dobrą kawą, pokrzepimy dobrym słowem i przede wszystkim doradzimy jakie wyposażenie będzie idealnym wyborem dla Państwa. Opinie o nas w mediach społecznościowych nie biorą się znikąd –  to zadowoleni Klienci, których cały czas przybywa 🙂

Podsumowując nasza historia szybko się nie skończy…

Zapraszamy do naszego salonu – służymy radą i pomocą.

Sprawdźcie nas!

Share This