ABARO

olejowane podłogi na ogrzewanie podłogowe

AbaroOlejowane podłogi drewniane

logo abaro_

Podłogi drewniane Abaro, to produkty o niepowtarzalnym wyglądzie, stylu i najwyższej jakości wykonania. Tworzone są z pasją i zaangażowaniem, wyróżniają się unikalnym wyglądem, bogatym wzornictwem oraz szerokim wachlarzem barw i wymiarów.

Do produkcji podłóg Abaro wykorzystywane jest tradycyjne dębowe i jesionowe drewno które charakteryzuje się wyjątkową trwałością, wytrzymałością i odpornością na ścieranie. W procesie produkcyjnym wykorzystywany jest tylko i wyłącznie odpowiednio wyselekcjonowany i długo sezonowany surowiec spełniający najbardziej rygorystyczne normy.

Produkty oferowane są w dwóch klasach jakościowych Prime i Rustical dla podłóg dębowych oraz Natur i Kolor dla podłóg jesionowych. Deski występują w dwóch formach, Litej o grubości 16mm i 20mm i szerokościach 120mm i 140mm oraz w formie warstwowej na podkładzie sklejkowym jak i iglastym, o dwóch grubościach 15mm i 20mm z warstwą użytkową 4mm lub 6mm, i szerokościach od 120mm do 260mm oraz długościach od 600mm do 2200mm. Wszystkie nasze produkty są łączone ze sobą za pomocą pióro-wpustu, dostępne są w opcji fazowanej x4 lub x2.

Podłogi drewniane Abaro to wyjątkowe produkty, są naturalne, niepowtarzalne i wyłącznie najwyższej jakości. To produkty dopracowane w każdym calu, łączące ze sobą nowoczesność i tradycję, produkty które Cię zainspirują i sprawią, że każde wnętrze stanie się wyjątkowe, przekonaj się o tym Sam.

Dodatkowo, każdy z kolorów dostępny jest w postaci desek trójwarstwowych, przygotowanych do układania na wodnym ogrzewaniu podłogowym. Wyjątkowa konstrukcja pozwala na produkowanie desek o szerokości aż 250mm. Długość desek Abaro na ogrzewanie to 2200-2400mm.

Do wyboru paleta barw, a w niej znajdziecie Państwo podłogi dębowe w kolorach: Alaska, Cava, Classic, Coral, Diuna, Giallo, Maroon, Natural, Negro, Perla, Satin Grey, Taba oraz Toffie.

Poniżej wszystkie dekory:

DOSTĘPNA KOLORYSTYKA

DĄB ALASKA

DĄB DIUNA

DĄB NEGRO

DĄB CAVA

DĄB GIALLO

DĄB PERLA

DĄB TOFFIE

DĄB CLASSIC

DĄB MARRON

DĄB SATIN GREY

DĄB CORAL

DĄB NATURAL

DĄB TABA

Share This